HET TRIK DUŠANA VLAHOVIĆA: Sjajni Srbin postigao sva tri gola u pobedi Fjorentine!

SERIJA A

Jedan od najtraženijih igrača u Evropi prvo je zatresao mrežu u 44. minutu iz penala, a potom u 62. i 74. minutu

Fudbaleri Fjorentine pobedili su danas kao domaćini Speciju sa 3:0, u 11. kolu italijanske Serije A. Sva tri gola za ekipu iz Firence je postigao srpski reprezentativac Dušan Vlahović. Prvo je zatresao mrežu u 44. minutu iz penala, 62. i 74. minutu. Fjorentina je sedma sa 18 bodova, a Specija 18. sa osam. U 12. kolu, Fjorentina će gostovati Juventusu, dok će Specija dočekati Torino.

U istom terminu, Empoli je u gostima pobedio Sasuolo sa 2:1. Poveo je Sasuolo autogolom Lorenca Tonelija u 43. minutu, da bi izjednačenje i pobedu Empoliju doneli Andrea Pinamonti golom iz penala u 83. i Šimon Zurkovski u prvom minutu sudijske nadoknade vremena. Empoli je 10. sa 15 bodova, a Sasuolo 12. sa bodom manje. U narednom kolu, Empoli će dočekaati Djenovu, dok će Sasuolo gostovati Udinezeu. Djenova i Venecija odigrali su danas nerešeno 0:0. Djenova je 17. sa osam, a Venecija 16. sa bodom više. Venecija će u narednom kolu dočekati Romu.