VENECIJA ŠOKIRALA ROMU: Murinjo ne može da se sastavi, upisao peti poraz u Seriji A!

U lošoj su formi

Fudbaleri Venecije savladali su Romu rezultatom 3:2 (1:2) u 12.kolu italijanske Serije A

Venecija je prekinula niz od tri utakmice bez pobede, a ujedno je produžila agoniju ekipe Žozea Murinja. Domaćin je poveo već u 3. minutu kada je Matija Kaldara pogodio za 1:0. Ipak, Roma je bila bolji rival, ofanzivniji i to je naplatila već do kraja poluvremena.

U samom finišu, u 43. i 42. minutu nadoknade pogađali su Tami Abraham i Eldor Šomurodov za preokret u korist Rome.

Nastavila je Roma sa agresivnom igrom, u drugom poluvremenu uputila čak 14 udaraca ka golu rivala (ukupno 26 na meču), ali je odjednom stala.

Onda je usledio penal za Veneciju u 65. minutu koji je realizovao Matija Aramu, da bi potpuni preokret bio u 74. minutu golom Davida Okerekea iz kontranapada.

Murinjov tim nije uspeo bar da izjednači i upisao je drugi uzastopni poraz u Seriji A.