NESTVARNA SCENA U UTAKMICI KVALIFIKACIJA ZA SP: Fudbaler udario Poljaka U GLAVU i dobio crveni karton u 20. SEKUNDI meča! VIDEO

bizarno

Poljska je u utakmicu 9. kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo ušla kao veliki favorit, a nakon samo 20 sekundi protivnik je praktično ostao bez šansi u meču koji je završen rezultatom 4:1.

Robert Levandovski je već u petom minutu doneo prednost Poljacima na gostovanju Andori, dok je drui gol na meču postigao Jozvijak u 11. minutu.

Andora je u nastavku stigla do pogotka s igračem manje. Strelac je bio Vales u 45. minutu, ali je u nadoknadi prvog dela Milik povisio na 3:1.

Konačan rezultat je postavio Levandovski, novim golom u 73. minutu.

Međutim, posao je Poljskoj znatno olakšan već na samom startu utakmice.

Napadač Andore, Rikard Fernandez, prilikom vazdušnog duela je udario Kamila Glika laktom u glavu.

Iskusni Poljak je pao na travu, a sudija Džon Biton iz Škotske, bez previše razmišljanja je pokazao crveni karton.

To je svakako jedan od najbrže dodeljenih crvenih kartona u istoriji fudbala.