MESI, KONAČNO! Argentinac se dugo mučio u Francuskoj, a onda je PRELEPIM GOLOM u svom stilu očarao Pariz u napetom meču VIDEO

psž

Jedan od najboljih fudbalera na svetu, Lionel Mesi, proveo je na terenu za PSŽ u francuskoj Ligi 1 više od 400 minuta bez pogotka, ali loša serija je došla do kraja.

Argentinac je bio strelac za Parižane u pobedi protiv Nanta rezultatom 3:1, u 14. kolu prvenstva.

Delovalo je da će PSŽ lako doći do pobede pred domaćim navijačima pošto je Kilijan Mbape postigao gol već u 2. minutu utakmice. Međutim, Nant je stigao do izjednačenja u 76. minutu golom Muanija.

Veći problem za PSŽ predstavljalo je isključenje Kejlora Navasa u 65. minutu. Iskusni golman je neoprezno startovao izvan kaznenog prostora zbog čega mu je pokazan direktan crveni karton.

Na kraju je lider stigao do pobede, pošto su u završnici "pala" dva gola. Prvo je Apija postigao autogol, a zatim je Mesi u 87. minutu prvi put bio strelac u francuskom prvenstvu u svojoj šestoj utakmici, a to je učinio u svom stilu.