DUŠAN TADIĆ POLUDEO ZBOG ODLUKE SUDIJE IZ BOSNE: Peljta žestoko iznervirao srpskog reprezentativca zbog Pjanića VIDEO

Sporna odluka

Fudbaleri Ajaksa savladali su u Istanbulu Bešiktaš sa 2:1 i sa maksimalnih 15 bodova obezbedili plasman u narednu rundu Lige šampiona.

Meč u Istanbulu nije bio od početka onakav kako su Holanđani zamislili jer je domaći tim poveo iz penala u 22. minutu. Ipak, Haler je golovima u 54. i 69. minutu doneo preokret i pobedu.

Utakmicu u Istanbulu je sudio sudija iz Bosne i Hercegovine Ifan Peljto.

Tokom prvog poluvremena jedna njegova odluka je žestoko iznervirala Dušana Tadića. Srpski reprezentativac je u jednom duelu oduzeo loptu Miralemu Pjaniću ispred šesnaesterca Bešiktaša čime je Ajaks bio u dobroj prilici. Međutim, Peljto je dosudio prekršaj, a Tadić je potpuno poludeo posle toga i gestikulacijom pokazao šta misli o toj odluci.