SLAVLJE KRUŠEVLJANA! Napredak "okrenuo" Radnički i došao do četvrtog mesta na tabeli!

Super liga

Fudbaleri Napretka pobedili su u gostima ekipu Radničkog 1923 sa 2:1, u prvoj utakmici 18. kola Super lige Srbije.

Kragujevački tim je poveo već u drugom minutu golom Miloša Vidovića, Napredak je izjednačio posle autogola Đorđa Jovanovića u 28. minutu, a konačan rezultat postavio je Saša Marjanović u 65. minutu.

Napredak je upisao osmu pobedu od početka šampionata i trenutno je četvrti na tabeli sa 27 bodova, dok je Radnički 1923 pretposlednji sa 15 osvojenih bodova.

Fudbaleri Napretka će u narednom kolu Super lige Srbije dočekati Crvenu zvezdu, dok će Radnički gostovati Radniku.