PREMIJER LIGA: Mančester siti savladao Vest Hem po snegu, Lester bolji od Votforda, Brentford od Evertona! VIDEO

ENGLESKA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Vest Hem sa 2:0, u 13. kolu engleske Premijer lige.

Strelci za Siti bili su Ilkaj Gundogan u 33. i Fernandinjo u 90.minutu, dok je gol za Vest Hem postigao Manuel Lanzini u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Siti je na deobi prvog mesta sa osvojenih 29 bodova i utakmicom više od Čelsija. Vest Hem je četvrti sa 23 poena.

U narednom kolu, Siti će gostovati Aston Vili, dok će Vest Hem dočekati Brajton.

U istom terminu, Lester je kao domaćin pobedio Votford sa 4:2.

Golove za Lester postigli su Džejms Medison u 16, Džejmi Vardi u 34. i 42. i Ademola Lukman u 68. minutu.

Strelci za Votford bili su Džošua King iz penala u 30. i Emanuel Denis u 61. minutu.

Lester je deveti sa 18 bodova, a Votford 16. sa 13 poena.

U 14. kolu, Lester će gostovati Sautemptonu, dok će Votford dočekati Čelsi.

Pobedu na svom terenu ostvario je i Brentford savladavši Everton sa 1:0.

Pobedonosni gol za Brentford postigao je Ajven Touni iz penala u 24. minutu.

Brendford je 12 sa 16 bodova, dok je Everton 14. sa bodom manje.

U sledećem kolu, Brendford će gostovati Totenhemu, dok će Everton dočekati Liverpul.