REMI SVRAKA I KANARINACA NA ZAČELJU PREMIJER LIGE: Njukasl poveo sa igračem manje, Puki u završnici iskoristio kiks Dubravke VIDEO

derbi

Fudbaleri Njukasla i Noriča odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 14. kola Premijer lige.

Norič je stigao do desetog poena u sezoni i 18. je na tabeli, dok je Njukasl, koji je i dalje bez pobede, poslednji sa sedam osvojenih bodova.

Njukasl je već od devetog minuta igrao sa igračem manje pošto je Kiran Klard dobio direktni crveni karton, ali je domaći tim ipak prvi stigao do vodjstva.

Prednost Njukaslu doneo je Kalum Vilson sa penala u 61. minutu i taj rezultat je bio na snazi do 79. minuta kada je Timo Puki pogodio za 1:1.

Fudbaleri Njukasla će u narednom kolu Premijer lige dočekati Barnli, dok će Norič gostovati Totenhemu.