SASUOLO ZAUSTAVIO I NAPOLI: Milan ubedljiv u Đenovi, Ibra pogodio!

SERIJA A

Fudbaleri Sasuola i Napolija odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Posle prvog poluvremena bez golova, Napoli je na startu drugog dela igre poveo golovima Fabijana Ruisa u 51. i Drisa Mertensa u 60. minutu, ali je domaći tim ipak stigao do boda.

Prvo je Đanluka Skamaka u 72. minutu smanjio na 2:1, da bi Đan Marko Ferari 89. minutu postavio konačan rezultat. Domaći tim je u 93. minutu i poveo, ali je pogodak Greguara Defrela poništen zbog ofsajda.

Napoli je prvi na tabeli sa 36 bodova, odnosno bod više od Milana koji je večeras slavio protiv Đenove.

Milan

Milan je u gostima pobedio Đenovu sa 3:0, a golove su postigli Zlatan Ibrahimović u desetom i Žunior Mesijas u drugom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu i u 61. minutu.

Posle 15 odigranih kola, Sasuolo je 12. na tabeli sa 19 bodova, dok je Đenova na 18. poziciji sa deset osvojenih bodova.

Fudbaleri Napolija će u narednom kolu Serije A dočekati Atalantu, Milan će ugostiti Salernitanu, Djenova će gostovati Juventusu, dok će Sasuolo u goste Speciji.