VEČE REMIJA NA OSTRVU: Podela bodova u tri meča Premijer lige! VIDEO

engleska

Fudbaleri Vest Hema i Brajtona odigrali su večeras u Londonu nerešeno 1:1, u meču 14. kola Premijer lige.

Gol za vodjstvo londonskog tima postigao je glavom Tomaš Souček u petom minutu, nakon centaršuta iz kornera.

Gosti su do boda došli posle "makazica" Nila Mopea u 89. minutu.

Brajton je od 85. minuta igrao sa igračem manje, pošto se povredio Adam Lalana, a gostujući trener nije imao pravo na još jednu izmenu.

Vest Hem je četvrti sa 24 boda, dok je Brajton trenutno sedmi sa 19 bodova.

Sautempton i Lester odigrali su večeras nerešeno 2:2.

Jan Bednarek je doveo domaći tim u vodjstvo golom u trećem minutu, a izjednačenje Lesteru u 22. minutu donosi Džoni Evans.

Sautempton je do nove prednosti došao u 34. minutu golom Če Adamsa, da bi konačan rezultat postavio Džejms Madison u 49. minutu.

Početak drugog poluvremena je kasnio gotovo 15 minuta, zbog ukazivanja medicinske pomoći jednom navijaču.

Lester je trenutno osmi sa 19 bodova, dok Sautempton ima 15 bodova, na 15. mestu.

Meč odigran u Vulverhemptonu izmedju domaćeg tima i Barnlija završen je bez golova.

Vulverhempton je šesti sa 21 bodom, a Barnli je 18. sa 10 bodova.