KOBNI ZA SUPERLIGAŠE: Loznica napravila novi podvig i oduševila Solunce i ljubitelje fudbala

Navijači dočekali fudbalere

Fudbaleri Loznice napravili su novi podvig u osmini finala Kupa Srbije pošto su u sredu u Surdilici pobedili domaći Radnik sa 2:1.

Strelci za zeleno-bele bili su Filip Rajevac u 80. i Dragiša Komarčević u 88. minutu dok je Uroš Milovanović sa bele tačke, u drugom minutu nadoknade vremena, ublažio poraz domaćina.

Loznica se pokazala kobna za još jednog superligaša jer je u prethodnoj rundi kao domaćin izbacila Čukarički.

Igrači podsećaju da je Radnik ekipa koja je nedavno pobedila Crvenu zvezdu i da uopše nije reč o slabom protivniku.

Plasman u četvrtfinale kupa Srbije najveći je uspeh kluba osnovanog pre 102 godine i sada sa nestrpljenjem čekaju ko će im biti sledeći rival. Navijači priželjkuju Zvezdu ili Partizan što bi bio pravi fudbalski praznik u lozničkom kraju, ukoliko bi Loznica dočekala jedan od dva naša najtrofejnija kluba.

Oduševljeni navijači, "Solunci", sinoć su oko 22 časa sačekali fudbalere zeleno-belih pesmom i bakljadom pa su zajedno proslavili plasman među osam najboljih ekipa u nacionalnom kupu. Utakmice četvrtfinala su na proleće, 6. aprila naredne godine.