LALE PREŽIVELE DRAMU U IVANJICI: Vojvodina posle penala pobedila Javor za četvrtfinale Kupa Srbije!

HAOS

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na gostovanju nakon jedanaesteraca savladali Javor iz Ivanjice (1:1, 4:1).

Domaći tim, koji se takmiči u Prvoj ligi poveo je golom Obiore Odite u 59. minutu, da bi izjednačenje novosadskom timu doneo Miljan Vukadinović u 82. minutu, posle udarca glavom.

Već u prvoj penal seriji igrač Javora Marko Momčilović je šutirao preko gola, dok je golman Vojvodine u trećoj seriji odbranio udarac Nikoli Dimitrijeviću.

Gol za plasman u četvrtfinale Kupa Srbije za Vojvodinu je postigao Nemanja Čović.

U četvrtfinale su se ranije plasirale ekipe Rada, Metalca, Partizana, Loznice, TSC-a i Novog Pazara.

Meč izmedju branioca trofeja Crvene zvezde i Radničkog iz Niša je odložen.

Utakmice četvrtfinala igraće se 6. aprila 2022.