LIVERPUL UKROTIO VUKOVE U NADOKNADI: Redsi slavili golom Oriđija u 94. minutu, prvenac Njukastla! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas u gostima ekipu Vulverhemptona sa 1:0, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Liverpul je upisao desetu pobedu u šampionatu i prvi je na tabeli sa 34 boda, odnosno ima bod više od Čelsija, a dva od Mančester sitija koji kasnije danas igra protiv Votforda.

Na drugoj strani, Vulverhempton je osmi na tabeli sa 21 bodom.

Ekipa Jirgena Klopa se mučila protiv Vulvsa, dobre prilike su u drugom poluvremenu propustili Diogo Žota i Sadio Mane, ali su "crveni" ipak uspeli da osvoje sva tri boda.

Strelac tri boda vrednog pogotka bio je Divok Origi u 94. minutu, na asistenciju Mohameda Salaha.

Fudbaleri Njukasla upisali su danas prvu pobedu u šampionatu, pošto su na svom terenu bili bolji od Barnlija sa 1:0.

Strelac jedinog pogotka bio je Kalum Vilson u 40. minutu.

Njukasl je sada pretposlednji na tabeli sa 10 bodova, koliko ima i Barnli na poziciji iznad, ali i poslednjeplasirani Norič.

Fudbaleri Sautemptona i Brajtona odigrali su nerešeno 1:1. Poveo je Sautempton u 29. minutu golom Armanda Broje, a izjednačenje i bod Brajtonu doneo je Nil Mope u 98. minutu.

Brajton je deveti na tabeli sa 20 bodova, dok je Sautempton na 14. poziciji sa četiri boda manje.