SRBIN IMPRESIONIRAO ANĆELOTIJA! Trener Reala konačno shvatio kakvog igrača ima u timu: Luka je iskoristio svoju šansu!

oglasio se italijan

Srbin zablistao u San Sebastijanu.

Srpski reprezentativac Luka Jović odigrao je najbolji meč u dresu Real Madrida.

Kraljevski klub savladao je na gostovanju Real Sosijedad rezultatom 2:0, a junak trijumfa bio je fenomenalni Jović.

Trener Karlo Anćeloti mu je konačno dao priliku da pokaže šta ume i on ju je maksimalno iskoristio.

Jović je u 17. minutu ušao u igru umesto povređenog Karima Benzeme. U 48. minutu namestio je gol Vinisijusu, onda je i sam zatresao mrežu za konačnih 2:0.

Nakon meča trener Anćeloti pohvalio je srpskog reprezentativca.

"Luka Jović je dobar napadač, kao što je i Marijano Dijaz. Želim da mu čestitam jer nije lako kada ne igrate. Iskoristio je svoju šansu i dao gol. Jović nije igrao uopšte, a bio je spreman. Moramo tako da nastavimo", rekao je Italijan.

Benzema će po svemu sudeći propustiti meč Lige šampiona, pa bi Luka konačno mogao da dobije priliku da zaigra od prvog minuta.

"Benzema? Mislim da nije ništa ozbiljno, ali verovatno neće igrati u Ligi šampiona", otkrio je Anćeloti.