KAKVI PREVARANTI! Namestili utakmicu, postigli dva gola za minut u nadoknadi vremena da bi prošli u viši rang! (VIDEO)

Neverovatno

Šokantne scene na fudbalskoj utakmici u Kolumbiji!

Novi skandal potresa kolumbijski fudbal! Utakmica za plasman u viši rang je očigledno i više nego nameštena ako je sudeći po objavljenom snimku sa utakmice.

Union Magdalena pobedila je Ljaneros na gostovanju (1:2) i to posle, malo je reći šokantnih dešavanja u dubokoj sudijskoj nadoknadi. Domaći tim je od 81. minuta imao prednost golom Ečeverije, a gosti su onda napravili nestvaran preokret golovima Gonzalesa u 95. i Segire u 96. minutu.

Ništa od toga ne bi bilo čudno da se igrači Ljanerosa nisu sklanjali protivnicima i tako im pomogli da zatresu mrežu.

Union Magdalena je tako obezbedio prolaz u viši rang sa tri pobede u nizu.