RANGNIK DEBITOVAO POBEDOM: Junajted slomio Palas, Totenhem silan, remi Lidsa i Brentforda! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu ekipu Kristal Palasa sa 1:0, u meču 15. kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Fred u 77. minutu, nakon udarca sa ivice šesnaesterca.

Na klupi tima iz Mančestera debitovao je Ralf Rangnik, koji je u četvrtak dobio radnu dozvolu.

Junajted je sada šesti na tabeli Premijer lige sa 24 boda, dok je tim iz Londona 12. sa 16 bodova.

Totenhem je na svom terenu bio bolji od Noriča sa 3:0.

Domaći tim je poveo u 10. minutu, posle preciznog udarca sa distance Lukasa Moure.

U nastavku su golove za Totenhem postigli Davinson Sančes posle kornera u 67. i Son Hjon-Min u 77. minutu.

Totenhem je peti sa 25 bodova, a Norič je poslednji 20. sa 10 bodova.

Totenham

Lids i Brentford su odigrali nerešeno 2:2.

Lids je poveo golom Tajlera Robertsa u 27. minutu, Šendon Baptist je izjednačio u 54. minutu, a gol za vodjstvo gostujućeg tima sedam minuta kasnije je postigao Serhi Kanos.

Bod Lidsu u petom minutu nadoknade vremena donosi Patrik Bamford.

Brentford je 11. sa 17 bodova, dok je Lids na 14. mestu sa 16 bodova.