MMA BORBA ILI LIGA ŠAMPIONA? I tuča i utakmica pripali Atletiku, a evo kako je HAOS počeo! Sevale pesnice i crveni kartoni (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA

Opšta frka na meču Atletika i Porta!

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su u gostima ekipu Porta sa 3:1 i tako, uz Liverpul, izborili plasman u osminu finala Lige šampiona.

Atletiko je na večerašnjem meču poveo golom Antoana Grizmana u 56. minutu. Lopta je posle kornera prošla kroz "šumu" igrača i na kraju stigla do Grizmana kojem nije bilo teško da pošalje loptu pored golmana domaćeg tima.

Nakon tog gola rasplamsala se borba, "pala" su i tri crvena kartona te je Porto zaradio dva, a Atletiko jedan.

Mnogi su se u tim trenucima zapitali da li prate meč Lige šampona ili MMA borbu.

Pogledajte opšti haos:

Na kraju, Atletiko je pobedu potvrdio golovima Anhela Koree u 90. i Rodriga De Paula u 92. minutu, dok je utešni pogodak za Porto postigao Serhio Oliveria u 96. minutu sa bele tačke.