KATALONCI U FINIŠU ZAUSTAVLJENI U PAMPLONI: Barseloni samo bod na gostovanju Osasuni! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Osasune i Barselone odigrali su danas nerešno 2:2, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 12. minutu golom koji je postigao Niko, a izjednačio je David Garsija u 14. minutu. Novo vodjstvo gostujućem timu doneo je Abde Ezalzuli u 49. minutu, a bod Osasuni obezbedio je Čimi Avila pogotkom u 86. minutu.

Barselona je u poslednje dve prvenstvene utakmice osvojila samo bod i sa 24 boda zauzima osmo mesto na tabeli.

Osasuna je treći put uzastopno odigrala nerešeno, što je njen sedmi remi u sezoni i ima 22 boda na 10. mestu na tabeli.

Ranije danas Viljareal je na svom terenu pobedio Rajo Valjekano sa 2:0.