ZALEĐENA ZVEZDA: Crveno-beli protiv Surduličana izgubili PET BODOVA! Pogledajte kako je Radnik drugi put zaredom ŠOKIRAO šampiona

iznenađenje

Možda i najjači sastav je Dejan Stanković poslao na teren od prvog minuta utakmice protiv Radnika iz Surdulice.

Crveno-beli su napadali, stvarali prilike, ali na kraju ne mogu da budu zadovoljni rezultatom.

Fenomen Radnika dugo će da proganja ljude iz Ljutice Bogdana ukoliko se sezona ne završi onako kako su želeli na Marakani.

Zvezda je pre utakmice protiv Surduličana vezala šest pobeda u Super ligi, a zanimljivo je da je upravo Radnik bio tim koji je rastužio Zvezdine navijače.

Na jugu Srbije su crveno-beli šokirani rezultatom 2:1, a posle 1:1 u Beogradu, jasno je da bi Radnik mogao da ima veliku ulogu u trci za titulu, jer Zvezda je iz dva meča protiv ekipe iz Surdulice osvojila samo jedan od mogućih šest bodova.

Bogdan Stamenković je doneo izjednačenje na stadionu Rajko Mitić u 83. minutu i veliki šok za prisutne navijače, ali i igrače crveno-belih.