DOMAĆIN SLAVIO NAKON PREOKRETA: Mladost iz Lučana posle goleade bolja od Napretka! VIDEO

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su danas na svom terenu ekipu Napretka sa 3:2, u odloženom meču 20. kola Super lige Srbije.

Tim iz Kruševca je poveo u devetom minutu, nakon što je precizan udarac sa tridesetak metara uputio Stefan Jovanović.

Izjednačio je u 20. minutu Saša Jovanović, da bi gosti ponovo u vodjstvo došli posle gola Mitra Ćukovića tri minuta kasnije.

U 31. minutu glavom je gol za domaći tim postigao Ante Hrkać, a tim iz Lučana je poveo golom Đorđa Gordića u 49. minutu.

Direktan crveni karton je u 64. minutu posle gledanja VAR-a dobio igrač Mladosti Hrkać.

Napredak je šesti na tabeli Super lige Srbije sa 27 bodova, dok je Mladost na 13. mestu sa 21 bodom.

U poslednjem meču prvog dela sezone Mladost gostuje Radniku u Surdulici, a Napredak dočekuje Spartak iz Subotice.