SEDAM GOLOVA ZA KRAJ POLUSEZONE U SUPERLIGI SRBIJE: Petarda Voždovca protiv Metalca "na krovu"

SPEKTAKULARANO

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 5:2, u poslednjem meču 21. kola Super lige Srbije.

Voždovac je poveo golom Miloša Milovića u četvrtom minutu, a izjednačenje gostima u 17. minutu donosi Vasilije Djurić.

U nastavku je domaći tim bolje zaigrao i golovima Stefana Purtića u 51., Nikole Vujnovića minut kasnije i Stefana Hajdina u 64. minutu su poveli sa 4:1.

Nikola Grbović je u 67. minutu smanjio rezultat, da bi razliku povećao Alen Mašović tri minuta kasnije.

Voždovac je polusezonu završio na šestom mestu sa 29 bodova, dok je Metalac pretposlednji 15. sa 16 bodova.

U narednom kolu, koje je na programu u februaru, Voždovac gostuje Kolubari, a Metalac gostuje Novom Pazaru.