LUDNICA U GRADSKOM DERBIJU! Sjajan preokret "slepih miševa": Valensija od 0:2 do 4:3!

ŠPANIJA

Fudbaleri Valensije pobedili su u gostima ekipu Levantea rezultatom 4:3 u velikom gradskom derbiju, u 18. kolu La Lige.

Levante je odlično otvorio utakmicu i brzo stekao dva gola prednosti.

Strelci su bili Kampani u 21. i Marti u 24. minutu

Ipak, Guedeš je svojim prvim golom na meču, u 44. minutu doneo neizvesnost u drugom delu igre.

Već u 50. minutu Soler je sa penala izjednačio na 2:2.

U 72. minutu potpuni preokret, Soler je strelac za 2:3, da bi Guedeš u 85. minutu stavio tačku na ovaj meč

Levante je u nadoknadi uspeo da postigne i treći pogodak, strelac je bio Bardi, ali nije bilo vremena za novi preokret.

Valensija je zabeležila sedmu pobedu u prvenstvu i sa 28 bodova zauzima sedmo mesto. Levante je na poslednjoj, 20. pozicija sa osam poena.

U narednom kolu, Valensija će dočekati Espanjol, dok će Levante gostovati Viljarealu.