SEVILJI SAMO BOD PROTIV SELTE: Dmitrovićeva i Gudeljeva ekipa sve dalje od titule!

španska primera

Fudbaleri Sevilje i Selte odigrali su nerešeno 2:2, u meču 22. kola španske Primere.

Gosti iz Viga su poveli golom Franka Servija u 37. minutu, a tri minuta kasnije rezultat je povećao Jago Aspas. U 71. minutu Papu Gomes je smanjio razliku, dok je bod domaćem timu doneo tri minuta kasnije Oliver Tores.

Za Sevilju je ceo meč branio srpski golman Marko Dmitrović, a Nemanja Gudelj je u igru ušao u 71. minutu. Sevilja je druga u Primeri sa 46 bodova, tri manje od vodećeg Real Madrida, dok je Selta 11. sa 27 bodova. U sledećem kolu Sevilja gostuje Osasuni, a Selta dočekuje Rajo Valjekano.