ČUDESAN PREOKRET ŠAMPIONA: Atletiko Madrid u nadoknadi savladao Valensiju! Potpuna LUDNICA!

ŠPANIJA

.Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Valensije sa 3:2, u meču 22. kola španske Primere.

Američki igrač Junus Musa je u 25. minutu doveo ekipu Valensije u vodjstvo, a Ugo Duro je u 44. minutu povećao prednost.

Madridski tim je u 64. minutu uspeo da smanji rezultat golom Mateusa Kunje, dok je gol za izjednačenje postigao Anhel Korea u prvom minutu nadoknade.

Pobedu domaćem timu doneo je Mario Ermoso dva minuta kasnije, posle asistencije Kunje.

Srpski fudbaler Uroš Račić ušao je u 88. minutu u igru za gostujući tim.

Aktuelni šampioni Španije zauzimaju četvrto mesto na tabeli Primere sa 36 bodova, dok je Valensija deveta sa 29 bodova.

Atletiko u narednom kolu gostuje Barseloni, a Valensija dočekuje Real Sosijedad.