VLAHOVIĆA OBAVESTILI DA GA U FIRENCI ČEKA "TOPLA DOBRODOŠLICA" ULTRASA: Usledio je ŠMEKERSKI ODGOVOR srpskog fudbalera (VIDEO)

SERIJA A

Dušan Vlahović je svakako jedan od fudbalera koji na "čizmi" privlači mnogo pažnje.

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u polufinale Kupa Italije, nakon što su kao domaćini pobedili Sasuolo sa 2:1. Poveo je Juventus golom Paula Dibale u trećem minutu, da bi izjednačenje Sasuolou doneo Hamed Traore u 24. minutu.

Pobedu Juventusu i plasman u polufinale doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović golom u 88. minutu.

Dušan Vlahović

Juventus će se u polufinalu sastati sa Fjorentinom, koja je eliminisala Atalantu sa 3:2, a ovaj meč privlači mnogo pažnje tamošnje javnosti, pa su za Vlahovića bila neizbežna pitanja o tom duelu.

Novinarka ga je upitala da li je spreman za "toplu dobrodošlicu" u Firenci?

"Ja mislim samo na meč i da pobedim u njemu, ništa drugo mene ne zanima. To će za mene biti utakmica kao i svaka druga, dolazimo da igramo fudbal i to nije nikakav problem za mene", poručio je Vlahović koji je tako odlučio da preskoči bilo kakve "zapaljive" izjave.