VERONA UBEDLJIVA PROTIV UDINEZEA! Reprezentativac Darko Lazović odigrao ceo meč, Ivan Ilić zamenjen posle sat vremena!

serija a

Fudbaleri Verone ostvarili su ubedljivu pobedu na svom terenu protiv Udinezea (4:0) u meču 25. kola Serija A.

Vođstvo domaćinu doneo je već u drugom minutu Depaoli, a u 31. minutu na 2:0 je povisio izvanredni Barak, tako da su domaći fudbaleri u "gradu ljubavi" posle samo pola sata odradili veliki posao.

Sredinom drugog poluvremena Kaprari je potvrdio ubedljivu pobedu Verone, a poslastica je ostavljena za kraj pošto je Tameze pet minuta pre kraja postigao izvanredan gol i postavio konačan rezultat. Ovom pobedom Verona se bodovno izjednačila sa osmoplasiranom Fjorentinom, ali uz čak dve utakmice više. Darko člLazović je odigrao ceo meč za Veronu, a Ivan Ilić je zamenjen posle sat vremena.

Udineze je prekinio seriju od dve utakmice bez poraza, ali se i dalje nalazi na solidnom odstojanju od mesta koje vodi u niži rang.

Empoli je na svom terenu ispustio pobedu protiv Kaljarija odigravši samo 1:1. Strelac vodećeg gola na meču bio je Pinamonti u 38. minutu, ali je izjednačenje gostima sa Sardinije doneo Pavoleti u finišu susreta.

Istim rezultatom završen je meč u Đenovi gde je istoimeni tim remizirao protiv Salernitane 1:1. Đenova je povela u 32. minutu golom Matije Destra, ali je u sudijskoj nadoknadi Bonacoli izjednačio rezultat.