"ZVEZDIN DŽELAT" DONEO POBEDU STRAZBURU, KOJI HITA KA LIGI ŠAMPIONA! Rajkovićev Rems sa igračem manje poražen u Nantu

prvenstvo francuske

Fantastična serija Strazbura nastavljena je u 24. kolu francuske Lige 1. Oni su slavili na gostovanju protiv Anžea, a utakmicu je odlučio napadač Kevin Gameiro, povratnik u matični klub.

Gameiro se ovoga leta vratio u svoj matični klub i sjajno ih predvodi na putu ka Ligi šampiona. Inače, radi se o "Zvezdinom dželatu", kada je naš najtrofejniji klub golom u poslednjim trenucima sprečio da prezimi u Evropi.

Ekipa Remsa za koju brani naš Predrag Rajković izgubila je od Nanta na gostujućem terenu minimalnim rezultatom - 1:0. Gosti su ostali sa igračem manje još u 14. minutu, kada je Abdelhamid dobio crveni karton. Nant je iskoristio brojčanu prednost i golom Sajmona iz slobodnog udarca, samo tri minuta kasnije došao do važna tri boda.

Sent Etjen je ostvario izuzetno važnu pobedu u borbi za opstanak na gostovanju protiv Klermona posle preokreta, dok je Brest je svom terenu ispratio Trou sa pet golova u mreži, bilo je 5:1 za domaćina.