POČEO DA PLAČE ČIM JE SUDIJA SVIRAO KRAJ UTAKMICE: Niko nije znao šta se dešava, Barsina zvezda se SLOMILA pred 70.000 ljudi VIDEO

teški trenuci

Feran Tores (21) je u zimskom prelaznom roku odlučio da se vrati u Španiju i zaigra za Barselonu koja je za njegov transfer obavezala na isplatu 55.000.000 evra Mančester sitiju.

Za sada je u dresu katalonskog kluba odigrao šest utakmica, a pre meča protiv Napolija u Ligi Evrope, postigao je jedan gol i upisao dve asistencije.

Mladi napadač je odigrao 90 minuta na Kamp Nou protiv Napolitanaca (1:1), a nakon meča je iznenada počeo da plače.

Niko od 70.000 navijača, pa i mali preko toga, nije znao šta se dešava, ili šta se desilo. Tores je pokušao ali nije uspeo da zadrži emocije. A, prema informacijama koje su stigle nakon meča, mladi fudbaler je osetio da je razočarao domaće navijače zato što je propustio nekoliko dobrih šansi.

Španac je minut pred vodeći gol gostiju imao veliku priliku, u 59. minutu je potom izjednačio na 1:1 i postavio konačan rezultat, a trener Ćavi je objasnio da je osetio pritisak zbog propuštenih šansi.

- Upoređivali smo situaciju sa situacijom Luisa Suareza. I on se mučio s postizanjem pogodaka. Barselonin dres je par kilograma teži. Ali srećan sam što imam Toresa u svojoj ekipi. Doneće nam puno sreće. Na treningu je među onima koji najviše pogađaju. Mora ovo da ostavi iza sebe - poručio je Ćavi.

Revanš meč je na programu sledećeg četvrtka, a u međuvremenu Barselona će gostovati Valensiji.