VELIKA TRI BODA ZA KOLUBARU U NOVOM PAZARU! Nikolić i Filipović pogodili i zakucali domaćina za dno tabele! OSTAVKA RADOJIČIĆA!

Superliga

Fudbaleri Kolubare pobedili su domaći tim Novog Pazara sa 2:1, u utakmici 23. kola Super lige Srbije. Lazarevčani su vodili sa 2:0 golovima Nemanje Nikolića u 32. i Miloša Filipovića u 56. minutu.

Jedini strelac za Pazar bio je Slobodan Rubežić u 63. minutu. Meč na "Džaizkoin" areni pratilo je oko 2.000 gledalaca.

Trener Novog Pazara Dragan Radojičić podneo je ostavku posle ovog poraza!

Posle nekompletnog kola, Kolubara je osma na tabeli sa 29 bodova, a Novi Pazar zauzima pretposlednje, 15. mesto sa 17 bodova.

Novi Pazar u 24. kolu gostuje Radničkom iz Niša, dok Kolubara dočekuje ekipu Metalca.