LUDILO! ČUDESNI HARI KEJN ŠOKIRAO SITI U 95. MINUTU! Totenhem u najboljem meču sezone pobedio na gostovanju najbolji tim u ligi!

KAKAV MEČ

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima Mančester siti sa 3:2, u 26. kolu engleske Premijer lige. Ovo je bio možda i najbolji meč ove sezone!

Poveo je Totenhem golom Dejana Kuluševskog u četvrtom minutu, da bi Siti izjednačio golom Ilkaj Gundogana u 33. minutu.

Novo vođstvo Totenhemu doneo je Hari Kejn golom u 59. minutu, a još jedno izjednačenje Sitiju doneo je Rijad Marez golom iz penala u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Pobedu Totenhemu doneo je čudesni Hari Kejn svojim drugim golom na meču u petom minutu nadoknade vremena.

Totenhem je upisao 12. pobedu u prvenstvu i sa 39 bodova zauzima sedmu poziciju. Siti je prvi na tabeli sa 63 boda, šest više i utakmicom više od drugoplasiranog Liverpula.

U narednom kolu, Totenhem će gostovati Barnliju, dok će Siti gostovati Evertonu.