KRISTIJANOOOOOO! TRI GOLA RONALDA! Pa, ovako nije igrao ni u NAJBOLJIM danima karijere! MAGIJA! (VIDEO)

kao vino

Kakvo veče za Kristijana Ronalda, kakav majstor fudbala...

Junajted je pobedio Totenhem posle velike borbe rezultatom 3:2, a sve golove za domaći tim postigao je maestro iz Portugala.

Mančester je poveo fantastičnim golom Kristijana u 12. minut. Portugalac je sa nekih 25 metara raspalio po lopti i pogodio same rašlje gola nemoćnog Ljorisa.

POGLEDAJTE TU MAGIJU:

To nije bilo sve od Kristijana u prvom poluvremenu.

Nakon što je Kejn sa penala doneo izjednačenje Totenhemu u 35. minutu, Ronaldo je samo tri minuta kasnije ponovo doveo "crvene đavole" u vođstvo.

TO JE IZGLEDALO OVAKO:

Megvajer je autogol vratio goste u igru, ali onda je mađioničar uzeo stvari u svoje ruke! U 68. minutu Ronaldo je postigao i treći gol za pobedu Junajteda 3:2!