KAMERUN U PROBLEMU, MAROKO IŠČUPAO REMI: Pobede Alžira i Tunisa u prvim utakmicama baraža za Svetsko prvenstvo

KATAR 2022

Fudbalska reprezentacija Alžira pobedila je večeras u Duali domaći Kamerun sa 1:0, u prvoj utakmici baraža za Svetsko prvenstvo.

Jedini gol postigao je Islam Slimani u 40. minutu, kada je glavom poslao loptu u mrežu.

Reprezentacija Tunisa je kao gost pobedila Mali sa 1:0.

Jedini strelac bio je Musa Sisako, koji je postigao autogol u 36. minutu, kada je nespretno pokušao da vrati loptu golmanu. On je četiri minuta kasnije dobio crveni karton.

Maroko

Reprezentacije Konga i Maroka odigrale su nerešeno 1:1.

Domaći Kongo poveo je u 12. minutu golom koji je postigao Joan Visa, a u 76. minutu izjednačio je Tarik Tisudali.

U toku su utakmice Egipat - Senegal i Gana - Nigerija.