GOLMANA RAJKOVIĆA BAŠ POTERALI MALERI U FRANCUSKOJ: Prvo mu OPLJAČKAN dom u Remsu, a sada i ovo!

PRVENSTVO FRANCUSKE

Troa je u šampionatu Francuske pobedila Rems (1:0), a iako su već od početka drugog poluvremena imali igrača više, pobedonosni gol su dali tek u sudijskoj nadoknadi.

Za Rems brani srpski reprezentativac Predrag Rajković, koji je posle obaveza u nacionalnom timu po povratku u Francusku zatekao šokantan prizor: potpuno opljačkan dom.

Rajković je sada novi šok doživeo i na terenu.

Gosti iz Remsa su ostali sa igračem manje u 54. minutu, kada je crveni karton dobio Azor Matusiva.

Rajković je bio nesavladiv sve do trećeg minuta sudijske nadoknade, ali je Reno Ripar uspeo iz blizine da zatrese mrežu i donese sva tri boda domaćinu.