ČUDESAN GOL PETOM! Slavija u 95. minutu šokirala Partizanovog dželata: Majstorstvo Traorea! VIDEO

liga konferencija

U Roterdamu je viđen izuzetno uzbudljiv prvi meč četvrtfinala Lige konferencije sa ukupno čak šest golova, a praška Slavija je šokirala domaći Fejnord! Gosti su do izjednačenja stigli u 95. minutu, čudesnim golom Ibrahima Traorea petom za konačan rezultat - 3:3 (1.1).

Na čuvenom "Tiganju" je viđen dupli preokret u veoma uzbudljivoj utakmici. Posle vođstva domaćih, Česi su preokrenuli rezultat, ali je potom preokret napravio i Fejenord, da bi u samoj završnici Traore doneo veliku radost gostima.

U prvom četvrtfinalnom meču lige Evrope nije bilo pobednika u Nemačkoj: Lajpcig - Atalanta 1:1 (0:1).