KRISTIJANO SE OPRAO ZA SKANDAL: Ronaldo het-trikom doneo pobedu Mančester junajtedu protiv Noriča! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu Norič sa 3:2, u meču 33. kola engleske Premijer lige.

Golovima Kristijana Ronalda u sedmom i 32. minutu, Junajted je poveo sa 2:0, ali je Norič u finišu prvog i početkom drugog poluvremena stigao do izjednačenja.

Prvo je Kiran Dauel u prvom minutu sudijske nadoknade vremena smanjio na 2:1, na asistenciju Temua Pukija, da bi u 52. minutu njih dvojica zamenili uloge i Finac pogodio za 2:2.

Pobedu Junajtedu doneo je, svojim trećim golom na meču, Kristijano Ronaldo preciznim šutem iz slobodnog udarca u 76. minutu.

Ronaldo je tako na najbolji mogući način odgovorio na kritike nakon skandala koji je napravio prošle nedelje, kada je autističnom dečaku bacio mobilni telefon.

Junajted je upisao 15. pobedu u prvenstvu i sa 54 poena zauzima petu poziciju na tabeli. Norič je na poslednjem, 20. mestu sa 21 bodom.

U narednom kolu, Junajted će gostovati Liverpulu, dok će Norič dočekati Njukasl.

U istom terminu, Sautempton je kao domaćin savladao Arsenal sa 1:0, golom Jana Bednareka u 44. minutu.

Sautempton je zabeležio devetu pobedu u šampionatu i sa 39 bodova zauzima 11. poziciju. Arsenal je na šestom mestu sa 54 poena.

U sledećem kolu, Sautempton će gostovati Barnliju, dok će Atsenal gostovati Čelsiju.

Brentford je u gostima pobedio Votford sa 2:1.

Kristijan Norgard je u 15. minutu doneo prednost gostujućem timu, a izjednačio je Emanuel Denis u 54. minutu.

Pobedu Brentfordu doneo je Pontus Janson golom u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Brentford je na 11. poziciji sa 39 poena, dok je Votford na pretposlednjem 19. mestu sa 22 osvojena boda.

U narednom kolu, Votford će gostovati Mančester sitiju, a Brentford će dočekati Totenhem.