SVRAKE SLAVILE U NADOKNADI: Njukasl pobedio Lester, remi Vest Hema i Barnlija! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu Lester sa 2:1, u meču 33. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Lester golom Ademola Lukmana u 19. minutu, da bi izjednačenje Njukaslu doneo Bruno Gimaraeš golom u 30. minutu.

Pobedu Njukaslu doneo je Bruno Gimaraeš svojim drugim golom na meču u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Njukasl je upisao devetu pobedu u prvenstvu i sa 37 bodova zauzima 14. mesto na tabeli. Lester je na devetom mestu sa 40 poena.

U narednom kolu, Njukasl će dočekati Kristal Palas, a Lester će gostovati Evertonu.

U istom terminu, Vest Hem i Barnli su u Londonu su odigrali nerešeno 1:1.

Vodjstvo Barnliju doneo je Vout Vorghost golom u 33. minutu, da bi Vest Hem izjednačio preko Tomasa Součeka u 74. minutu.

Vest Hem je sedmi na tabeli sa 52 poena, dok je Barnli na 18. poziciji sa 25 osvojenih bodova.

U narednom kolu, Vest Hem će gostovati Čelsiju, dok će Barnli dočekati Sautempton.