VELEMAJSTOR! DVA GOLA SAŠE LUKIĆA ZA POBEDU TORINA: Fantastična partija Srbina protiv Specije! (VIDEO)

SERIJA A

Torino je kao domaćin pobedio Speciju sa 2:1, u meču 34. kola italijanske Serije A.

Saša Lukić

Oba gola za Torino, postigao je srpski reprezentativac Saša Lukić iz penala u četvrtom, a potom je zatresao mrežu i u 69. minutu.

POGLEDAJTE GOLOVE SAŠE LUKIĆA:

Specija je smanjila rezultat golom Reja Manaja iz penala u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Torino je sa 11. pobedom u šampionatu stigao do 43 poena i 11. mesta na tabeli. Specija je na 15. mestu sa 33 boda.

Fudbaleri Atalante pobedili su u gostima Veneciju sa 3:1.Strelci za Atalantu bili su Mario Pašalić u 44, Duvan Zapata u 47. i Luis Murijel u 63. minutu. Gol za Veneciju postigao je Domen Crnigoj u 80. minutu.

Atalanta je zabeležila 15. pobedu u prvenstvu i sa 54 poena zauzima osmo mesto na tabeli. Venecija je na poslednjem, 20. mestu sa 22 boda, koliko imaju i Đenova i Salernitana.

U narednom kolu, Atalanta će dočekati Torino, dok će Venecija gostovati Juventusu.