URNEBESNO! POGLEDAJTE KAKO SU SE IGRAČI BAJERNA ISPOLIVALI PIVOM: Uzeli su 10. uzastopnu titulu i onda je nastao HAOS (FOTO)

hit

Fudbaleri Bajerna iz Minhena osvojili su 10. uzastopnu šampionsku titulu u Bundesligi, pošto su na svom terenu pobedili Borusiju iz Dortmunda sa 3:1, u utakmici 31. kola.

Bajern je poveo u 15. minutu golom Serža Gnabrija, koji je zatresao mrežu i u 30. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Prednost je udvostručio Robert Levandovski u 34. minutu, što je bio njegov 33. gol u Bundesligi. Gol za ekipu iz Dortmunda postigao je Emre Džan u 52. minutu iz jedanaesterca, a pobedu domaćima obezbedio je Džamal Musijala pogotkom u 83. minutu.

A, zna se kako se slave titule u Nemačkoj - polivanjem pivom. Tradicija ni ovoga puta nije izneverena.

POGLEDAJTE FOTKE POLIVANJA PIVOM PO ZAVRŠETKU MEČA:

1 / 4 Foto: Profimedia

Tri kola pre kraja Bajern ima 75 bodova, a drugoplasirana Borusija 63.

Minhenska ekipa izgubila je samo četiri prvenstvene utakmice ove sezone, a do sada je postigla 92 gola i primila 30.

Bajern je postao prvi klub iz pet najjačih evropskih liga koji je osvojio 10 uzastopnih šampionskih titula.