REALOV ČUDESNI PREOKRET ŠOKIRAO MESIJA: Aguero u programu uživo otkrio šta mu je as PSŽ-a napisao u poruci!

neverica

Fudbaler Pari Sen Žermena Lionel Mesi nije mogao da dođe sebi nakon drugog gola Real Madrida.

Kraljevski klub je obezbedio plasman u veliko finale Lige šampiona, pošto je nakon produžetaka u revanš meču polufinala savladao sjajni Mančester siti sa 3:1.

Englezi su na Santijago Bernabeu stigli sa golom prednosti (4:3), u 73. minutu Marez je zatresao mrežu i doneo prednost Građanima i u revanšu, pa je delovalo da će ekipa Pepa Gvradiole drugu godinu zaredom igrati veliko finale. Međutim, u samom finišu viđen je čudesan preokret Reala. Rodrigo je u 90. minutu postigao gol za 1:1, a samo minut kasnije isti igrač je doneo prednost Madriđanima i izborio produžetke. Karim Benzema je u prvom produžetku sa bele tačke zatresao mrežu Sitija i uveo svoj tim u finale Lige šampiona.

Legendarni napadač Sitija Serhio Aguero bio je angažovan od strane ESPN-a da sa Karlosom Tevezom i Oskarom Rugerijem komentariše ovaj meč. Argentinacu je teško pao bolan poraz bivšeg kluba.

Kada je dosuđen jedanaesterac za Real, Aguero je urlao: "Neee".

Nakon gola Benzeme pročitao je i poruku koja mu je u tom momentu stigla od velikog prijatelja Lionela Mesija.