PRVA KRUNA OSVOJENA: Loznica pobednik Kupa Srbije! U finalu slavila nad Novim Pazarom

FUTSAL

Ekipa KMF Loznica pobednik je Kupa Srbije pošto je slavila sa 4:2 protiv Novog Pazara u sinoćnom finalu odigranom u Vranju.

Lozničani su od devetog minuta gubili 1:0 i tako je bilo sve do 33. kada je Perić Loznici doneo izjednačenje, a onda se raspucao Matijević i sa tri gola u četiri minuta načinio potpuni preokret za veliko slavlje zeleno-belih.

Osvajanje Kupa Srbije je do sada najveći uspeh kluba koji se u viši rang selio iz sezone u sezonu, a Loznica ima šansu da u svoje vitrine ove godine donese i titulu prvaka Srbije.

U prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa Loznica je u svom ‘’Lagatoru’’ prošle subote slavila sa 5:0 u dvoboju sa Konjarnikom, a već prekosutra čeka je revanš u Beogradu.

Vremena za odmor nema, a Lozničani veruju, mada ih čeka jako dobra ekipa Konjarnika, da će se na kraju radovati i u finalu dočekati bolju ekipu iz drugog polufinalnog para FON – Vranje. Prvi pehar je osvojen, a blizu je i dupla kruna da se zaokruži sezona, osvoji titula i otvori put ka Evropi.