LUKA JOVIĆ ASISTENT U POBEDI REALA! Srbin ponovo dobio šansu i imao ODLIČAN učinak

la liga

Real Madrid pobedio je Levante sa 6:0, u meču 36. kola španske La Lige.

Luka Jović ušao je u igru u 75. minutu, a nedugo zatim bio je asistent kod šestog gola Reala.

Golove za kraljevski klub postigli su Vinsijus (tri) Mendi, Benzema, Rodrigo.

U ostalim mečevima današnjeg programa Viljareal je pobedio u gostima Rajo Valjekano sa 5:1, a Real Sosijedada bio je bolji od Kadiz sa 3:0.

Strelci za Viljareal bili su Alfonso Pedrasa sa u trećem i 89, Huan Fojt u 27, Pako Alkaser u 38, Pau Tores u prvom minutu nadoknade poluvremena. Gol za Rajo Valjekano postigao je Serhio Gvardiola u 21. minutu.

Real Sosijedad

Strelci za Sosijedad bili su Aleksander Sarlot u 19, Adnan Januzaj iz penala u 53. i Portu iz penala u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.