TRAGEDIJA TOBDŽIJA! ARSENAL NEDOSTOJAN LIGE ŠAMPIONA: Totalna nemoć na gostovanju Njukaslu! VIDEO

premijer liga

Arsenal je na gostovanju u Njuukaslu pokazao totalnu nemoć i da je nedostojan Lige šampiona! Bila je to prava tragedija "tobdžija", dok je Njukasl zasluženo došao do pobede - 2:0.

.

U 55. minutu Njukasl je poveo pošto je Ben Vajt posle nespretne intervencije postigao autogol. Mikel Arteta je odmah reagovao izmenama, ušli su Martineli, Pepe i Lakazet, ali Arsenal nije uspeo ništa da uradi..

U 85. minutu Gimaraeš je postigao drugi pogodak za Njukasl i stavio tačku na ovaj meč. Njukasl se tako na najlepši mogući način oprostio od ove sezone pred svojim navijačima. Zanimljivo da je sredinom prvog poluvremena fudbaler domaćih Kevin Vilson ostao bez zuba!

Arsenal još ima teoretske šanse da se plasira u Ligu šampiona, ali s obzirom da u poslednjem kolu dočekuju Everton, koji se bori za opstanak, a njihov najljući rival Totenhem gostuje otpisanom Noriču, "tobdžije" će ostati bez učešća u evropskom elitnoim društvu.