RONALDO POKAZAO ORLOVIMA KAKO SE "PUNI" ŠVAJCARSKA: Portugal ubedljiv, remi Češke i Španije! VIDEO

liga nacija

Fudbalske selekcije Češke i Španije odigrale su večeras u Pragu nerešeno 2:2, u meču drugog kola Grupe 2 divizije A Lige nacija.

Jakub Pešek je u četvrtom minutu doveo domaću selekciju u vođstvo, a izjednačenje Španiji donosi Gavi u trećem minutu nadoknade prvog dela.

Češka do nove prednosti dolazi posle gola Jana Kuhte u 66. minutu, dok je bod gostima doneo Injigo Martines u 90. minutu.

Španija

U okviru iste grupe Portugal je na svom terenu pobedio Švajcarsku sa 4:0.

Gol Harisa Seferovića za goste iz šestog minuta poništen je posle gledanja VAR-a, zbog igranja rukom.

U nastavku Portugal preko Vilijama Karvalja u 15. minutu dolazi do vođstva. Dva gola do kraja poluvremena postigao je Kristijano Ronaldo u 35. i 39. minutu.

Ronaldov gol iz 51. minutu je poništen zbog ofsajda, a konačan ishod je postavio Žoao Kanselo u 68. minutu.

Portugal i Češka imaju po četiri boda, Španija je treća sa dva, dok Švajcarska nema nijedan bod.

U sledećem kolu Portugal dočekuje Češku, a Švajcarska na svom terenu igra protiv Španije.