UKRAJINCI BRUTALNO POKRADENI U MEČU KOJI JE PRATIO CEO SVET?! Svi su navijali za njih, a sada svi pričaju o ovoj odluci (VIDEO)

ŠOK

Fudbaleri Ukrajine, pored toga što je u igri bio plasman na Svetsko prvenstvo, imali su veliki motiv da pobede Vels u baražu

Želeli su reprezentativci ove zemlje da donesu radost svom narodu u ovom teškom periodu, ali ipak nisu uspeli da pobede rivala, tragično su izgubili rezultatom 1:0 autogolom Andrija Jarmolenka u 34. minutu.

Nakon utakmice, Ukrajinci se nisu pomirili s porazom, već su imali prigovore na suđenje.

Posebno su besni zbog odluke španskog sudije Lahoza koji u 40. minutu nije pokazao na belu tačku, čak ni nakon konsultacije sa sudijama iz VAR sobe.

Pred sam finiš prvog dela igre, tragičar Jarmolenko je pao u šesnaestercu nakon što ga je šutnuo Džo Alen, vezista Velsa, ali uprkos prigovorima, nije bilo jedanaesterca.

Vels je do kraja meča uspeo da zadrži prednost, a Mundijal u Kataru biće njihov prvi posle 64 godine.