DEBAKL KOMŠIJA: Gruzija ubedljiva u Severnoj Makedoniji, slavila Grčka i tzv. Kosovo!

liga nacija

Fudbaleri Grčke pobedili su večeras na svom terenu Kipar sa 3:0, u meču trećeg kola Grupe 2 Divizije C Lige nacija.

Strelci za Grčku bili su Anastasios Bakasetas u osmom, Vangelis Pavlidis u 20. i Dimitrios Limnios u 48. minutu.

U istoj grupi, tzv. Kosovo je kao domaćin savladalo Severnu Irsku sa 3:2.

Golove za Kosovo su postigli Vedat Murići iz penala u devetom i 52. i Zimer Bitići u 19. minutu.

Strelci za Severnu Irsku bili su Šejn Leveri u 45. i Danijel Balard u 83. minutu.

Grčka je prva u grupi sa devet bodova, tzv. Kosovo drugo sa šest, a Severna Irska i Kipar na trećem i četvrtom mestu sa po jednim bodom.

U narednom kolu, Grčka će dočekati tzv. Kosovo, a Severna Irska će ugostiti Kipar.

tzv. Kosovo, Engleska

Fudbaleri Gruzije pobedili su večeras u gostima Severnu Makedoniju sa 3:0, u meču trećeg kola Grupe 4 Divizije C Lige nacija.Strelci za Gruziju bili su Budu Zivzivadze u 52, Kviča Kvaratškelija u 62. Điorđi Tsitaišvili u 84. minutu.

U istoj grupi, Gibraltar i Bugarska su na Gibraltaru odigrali nerešeno 1:1.

Povela je Bugarska golom Georgi Minčeva u prvom minutu nadoknade poluvremena, da bi Gibraltar stigao do izjednačenja u 66. minutu golom Lijama Vokera iz penala.

Gruzija je prva u grupi sa devet bodova, Severna Makedonija druga sa četiri, Bugarska treća sa dva, a Gibraltar je na poslednjem, četvrtom mestu sa jednim bodom.

U narednom kolu, Gruzija će dočekati Bugarsku, dok će Severna Makedonija ugostiti Gibraltar.