POBEDA I REMI ZA KRAJ: Napredak završio pripreme u Moravskim Toplicama u Sloveniji

SUPERLIGA SRBIJE

Napredak je završio bazične pripreme u Moravskim Toplicama u Sloveniji.

Poslednjeg dana priprema u Sloveniji Čarapani su odigrali dve prijateljske utakmice i trener Dušan Đorđević je imao priliku da proveri gotovo sve igrače. U meču protiv Sentlorinca, drugoligaša iz Mađarske, šansu su dobili igrači sa manjiom minutažom i pobedili sa 1:0, a strelac je bio Luka Laban.

U drugoj utakmici protiv Skalice iz Slovačke, zbog kadrovskih problema, nastupilo je samo 11 igrača. Slovaci su bili bolji u prvom poluvremenu, a u drugom delu Napredak je bio na visini zadatka. Novajlija Bolha je postigao gol za izjednačenje, Kruševljani su imali inicijativu i šanse za pobedu, ali je ostao samo remi.

Tokom pripema u Sloveniji, Napredak je odigrao pet kontrolnih utakmica. Suma sumarum: po dve pobede i poraza i jedan nerešeni rezultat. Nova sezona Super lige Srbije za Napredak počinje u nedelju, 10. jula u 20 sati, kada će klub iz grada pod Bagdalom gostovati Vojvodini u Novom Sadu.