POČELO FUDBALSKO PRVENSTVO SRBIJE: Minimalac Voždovca protiv Novog Pazara, Zvezdin talenat Hajdin doneo tri boda!

početak šampionata

Fudbaleri Voždovca pobedili su večeras u Beogradu tim Novog Pazara sa 1:0, u prvom kolu Mozzart bet Super lige Srbije.

Jedini gol postignut je u 43. minutu, kada je bivši Zvezdin veliki talenat Stefan Hajdin precizno tukao glavom posle kornera Edina Ajdinovića sa desne strane. Gosti su zapretili u četvrtom minutu, ali je udarac Zorana Danoskog iz povoljne pozicije zaustavio golman Miloš Krunić.

Filip Jović je u 67. minutu, u želji da centrira, pogodio prečku domaćina, a četiri minuta kasnije čuvar mreže Pazara Filip Kljajić odbranio je zicer Marku Iveziću.

Najbolju priliku za izjednačenje propustio je Bojica Nikčević u 80. minutu.

Novi Pazar u drugom kolu dočekuje ekipu Čukaričkog, dok Voždovac gostuje Napretku.