NEZAUSTAVLJIV JE! Mitrović golom rastužio POLUFINALISTU LIGE ŠAMPIONA! Premijer liga nije spremna za ovakvog Mitrogola! (VIDEO)

MAŠINA!

Najbolji srpski napadač, Aleksandar Mitrović, postigao je novi pogodak za Fulam uoči početka Premijer lige.

Popularni Mitrogol je, podsetimo, bio strelac protiv Benfike i dva puta protiv Eštorila, a sada je svoj tim sačuvao od poraza u 86. minutu i to protiv polufinaliste Lige šampiona.

Fulam i Viljareal odigrali su utakmicu bez pobednika koja je završena rezultatom 1:1.

Mitrović je do novog pogotka stigao u samoj završnici, tačnije, u 86. minutu, a gol možete da pogledate ovde.

Prethodno je, još u prvom delu igre, u 34. minutu, strelac za špansku ekipu bio Dani Pareho.

Fulam će povratak u Premijer ligu "ozvaničiti" u nedelju, 6. avgusta i to protiv jednog od najtežih protivnika - Liverpula.

Upravo je Liverpul bio protivnik Viljareala u polufinalu Lige šampiona. Španci su prvo senzacionalno izbacili Bajern, ali su u borbi za finale poraženi od aktuelnog šampiona Evrope.