BENFIKA JEDNOM NOGOM U LIGI ŠAMPIONA: Mihailo Ristić ceo meč presedeo na klupi! Bez golova u Azerbejdžanu

plej-of za elitu

Fudbaleri dvostrukog prvaka Evrope Benfike savladali su na stadionu u Poljskoj ekipu Dinama iz Kijeva sa 2:0 u prvom meču plej-ofa Lige šampiona. Srpski fudbaler Mihailo Ristić ceo meč presedeo je na klupi lisabonskih "orlova".

Tim iz Portugala je pitanje pobednika rešio u prvih 45 minuta. Desni bek Žilberto Žunior doveo je goste u vođstvo snažnim šutem sa ivice šesnaesterca u 10. minutu meča.

U 37. minutu napadač Benfike Gonzalo Ramos povećao je prednost ''orlova'' na 2:0, što je bio i konačan rezultat meča.

Revanš meč na programu je za sedam dana u Lisabonu.

U drugom meču programa u sredu, nije bilo golova u Azerbejdžanu, gde je Karagabag dočekao češki Plzenj.