DUPLA NULA U ITALIJI: Meč braće Milinković-Savić, Vanje na jednoj i Sergeja na drugoj strani, završen bez golova!

SERIJA A

U drugom kolu italijanske Serije A fudbaleri Torina i Lacija odigrali su 0:0. Obe ekipe su pred ovaj meč ostvarile pobedu u prvom kolu. Lacio je na ''Olimpiku'' savladao Bolonju sa 2:1, dok je Torino sa istim rezultatom slavio u duelu sa Moncom.

U postavi Ivice Jurića od srpskih reprezentativaca na golu je nastupio Vanja Milinković-Savić. Bivši Zvezdin fudbaler Nemanja Radonjić na terenu je proveo 82. minuta, dok je Saša Lukić u igru ušao u 72. minutu.

Sa druge strane, u ekipi Lacija Sergej Milinković igrao je do 83. minuta, kada ga je zamenio Luis Alberto. Bila je ovo tvrda utakmica od samog početka, a meč su obeležila samo 3 šuta u okvir gola na obe strane, ali i dve odlične odbrane Vanje Milinković- Savića. Gosti su pravili pritisak u poslednjim minutuima meča, ali su na kraju mreže mirovale.

Golova nije bilo ni u drugom meču između Udinizea i Salernitane. Za gostujući tim nastupio je srpski fudbaler Ivan Radovanović, koji je zamenjen na poluvremenu.